poniedziałek, 16 sierpnia 2010

Brakujący element

Pomimo tego, że mieliśmy już zamówioną mszę, salę, zespół na wesele, wydawałoby się, że rzeczy najistotniejsze, to ciągle miałam poczucie niedosytu. Ciągle czegoś mi brakowało. Uczucie straszne!!! Żeby je zabić szukałam "tego czegoś" na forach internetowych, blogach, na portalach poświęconych tematyce ślubnej i nic.. Kompletny brak podpowiedzi i trafionej inspiracji... aż tu wczorajszego wieczoru kiedy po raz kolejny buszowałam po stronach www, znalazłam TO na co tak długo czekałam. Trafiłam na TO coś co stanie się dopełnieniem dzieła :) Wiecie o czym mowa? Niektórzy pewnie się domyślają - o muzyce na ślub.
Znalazłam całkiem przypadkiem bądź z woli losu i przeznaczenia  Agencję Artystyczną "Dobra Muzyka" (i to ze Śląska, z Katowic!), która urzekła mnie swą melodyjnością i czymś jeszcze, hmmm ale trudno TO opisać.. TO trzeba przeżyć... Mój sposób na przeżycie był prosty: włączałam ich nagrania, zamykałam oczy i przenosiłam się w przyszłość. Widziałam nas kroczących do ołtarza (oczywiście z uśmiechem na ustach - bo to wróży szczęście) w takt pięknej muzyki... I co, oczywiście wtedy się poryczałam, więc nie wiem jak ja się ogarnę w dniu prawdziwego ślubu. Ale było pięknie... Serce biło mocniej!
Taka jestem zadowolona, mówię Wam, bo gdy do nich dziś zadzwoniłam to okazało się, że termin mieli jeszcze wolny, zaproponowali kilka ciekawych rozwiązań, podesłali sporą listę utworów z których możemy wybierać. No super!!!
Już zdecydowaliśmy  R który duet instrumentów wybierzemy, ale to niech będzie dla Was niespodzianka.
Jeśli jesteście ciekawi jak brzmią owi Talenciarze to kliknijcie tutaj  http://www.dobra-muzyka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30&Itemid=11
I koniecznie dajcie znać, które utwory najbardziej się Wam podobają.

4 komentarze:

 1. Jakie inne instrumenty się Wam podobają? Skrzypce są takie mało oryginalne na ślubach...

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna agencja. Muzyka to dopełnienie. Świat bez muzyki byłby gorszy, brzydki. Skrzypce, organy, altówki...każdy instrument wydaje wyjątkowy dźwięk. Trzeba tylko TO czuć. Wtedy wszelkie oceny typu: mało oryginalny, zwykły itp. nie mają racji bytu.
  Czasem ktoś fałszuje, ale jak fałszuje z całego serca to też pięknie brzmi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy do nas na kanał youtube :)

  https://www.youtube.com/channel/UCZMFcwCpz-xC7AvdO4Q3pqw

  Pozdrawiamy serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń